About Company

OÜ Maxi IT alustas tegevust 2004. aastal, meie põhitegevusalaks on IT-teenuste pakkumine nii eraisikutele, kui firmadele. Lisaks pakume WiMAX tehnoloogial traadita internetiühendust üle Eesti ning teostame veebilahendusi.

Pakume IT hoolduse ja halduse täisteenust väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetele - arvutite, serverite ja muude IT-seadmete hooldus ning remont, kiire rikete lahendamine. Tegevuspiirkond on Tartu ja Lõuna-Eesti, läbi kaughalduse või partnerite abiga saame operatiivset haldusteenust pakkuda üle Eesti.

Omame enam kui 15 aastat kogemust veebilahenduste loomisel. Oskame valmistada kaasaegseid ning kergesti kasutatavaid veebilahendusi, mis aitavad tõsta Teie ettevõtte konkurentsivõimet, leida uusi kliente ja partnereid. Meie töötajad on osalenud erinevates veebiprojektides alustades lihtsa kodulehe koostamisest ja lõpetades keerukamate, andmebaasiga seotud haldussüsteemide programmeerimisega.

2006. aasta suvel alustasime koostöös ASga Levira WiMAX 802.16-2004 tehnoloogial põhinevat lairiba interneti püsiühenduse pakkumist Tartu- ja Põlvamaal. Sügisel lisandus Elva ümbrus ning alates 2007. aastast laienesime üle Eesti. Hetkel on kvaliteetse traadita WiMAX internetiga kaetud suurem osa Eestimaast.

Search from E-shop

OÜ MAXI IT

Lõunakeskus Shopping Centre
Ringtee 75, Tartu 50501 Estonia
E-mail: info@maxi.ee
Phone: (+372) 545 222 00

Otsi