Lenovo Ideapad 700-15ISK cooling fan
“Acer Nitro 5 AN515-54 AN517-51 cooling fan 2” has been added to your cart. View cart
Sale
Brand: Lenovo
PN: 5H40K85913
Out of stock
Add to wishlist
Category: Cooling fans
Description
Reviews (0)
5V 0.5A
CPU and GPU fans together.
Fits to:
  • Lenovo IdeaPad E520-15
  • Lenovo IdeaPad 700-15ISK
  • Lenovo IdeaPad 700-17
Reviews
There are no reviews yet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
1 in stock
Lenovo ThinkPad L390 heatsink
Quick View
Lenovo ThinkPad L390 heatsink
1 in stock
Acer Aspire A515-51 A517-51 cooling fan
Quick View
Out of stock
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 heatsink
2 in stock
Asus Mini PC VivoPC PN61 UN62 cooling fan
HP Pavilion Gaming 15-EC 16-A CPU cooling fan
15 in stock
Asus GU502LWS VGA cooling fan
Asus GU502LWS VGA cooling fan
2 in stock