Lenovo Ideapad 700-15ISK cooling fan
“HP Envy 15-EP CPU cooling fan” has been added to your cart. View cart
Sale
Brand: Lenovo
PN: 5H40K85913
Out of stock
Add to wishlist
Category: Cooling fans
Description
Reviews (0)
5V 0.5A
CPU and GPU fans together.
Fits to:
  • Lenovo IdeaPad E520-15
  • Lenovo IdeaPad 700-15ISK
  • Lenovo IdeaPad 700-17
Reviews
There are no reviews yet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Out of stock
Dell XPS 15 9560 Precision 5520 CPU cooling fan ver2
Quick View
Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 heatsink
Quick View
1 in stock
Dell Latitude E6520 CPU cooling fan
3 in stock
HP Envy 15-EP GPU cooling fan
HP Envy 15-EP GPU cooling fan
1 in stock
Acer Aspire AN515-52 heatsink
Acer Aspire AN515-52 heatsink
1 in stock
Dell Inspiron 2020 All in One CPU cooling fan
15 in stock