Samsung 27″ S27F354FHU FHD LED monitor
Brand: Samsung
Mudel: S27F354FHU
1 laos
Lisa soovikorvi
Kategooria: Kasutatud monitorid
Kirjeldus
Arvustused (0)
Seisukord: kasutatud
NB! Postiga saatmine pole võimalik.
  • Ekraani diagonaal: 27 ” (tolli)
  • Ekraani tüüp: LED
  • Resolutsioon: Full HD (1920 x 1080 pikslit)
  • Reageerimisaeg: 4 ms
  • Heledustugevus: 250 cd/m²
  • Arvutiga ühendamine: HDMI, VGA
  • Vaatenurk: 178°/178°
Reviews
There are no reviews yet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Seotud tooted
4 laos
Dell 27" E2722H FHD IPS monitor
Kiirvaade
Laost otsas
DELL P2422H 23.8" FHD IPS monitor
Kiirvaade
1 laos
BenQ 27'' BL2780 Full HD IPS monitor
Laost otsas
Dell 24" U2422HE USB-C monitor
Dell 24″ U2422HE USB-C monitor
Lisainfo
DELL P2419H 24" FHD IPS monitor